Ay Suyu Nedir nasıl yapılır

686

Ay Suyu Nedir nasıl yapılır sorusunu sorar gibisiniz.


İlk duyduğumda kulaklarıma inanamamıştım:) Böyle bir şeyin olup olmadığını araştırmak amacıyla Google amcaya bir grup sorular sordum. Ay kadınsı enerjidir, Güneş erkektir. Sezgimizi ve yaratıcılığımızı, yaratım ve sürenin ritmini, aydınlanmayı ve gölge çalışmamızı temsil ediyor. Ay’ın döngüleri bize bırakmayı ve çağrı etmeyi, teslim olmayı ve yansıtmayı öğretir; sıksık ve sıksık değişiyoruz.

Basitçe söylemek gerekirse, ay suyu ayın enerjisi altında yüklü sudur.

Dünyadaki enerjinin fazlası Güneş’ten yayılır. Yine de, ay enerjisi son derece iyileştiricidir ve enerji alanlarımızı şarj eder. Ay enerjisi bilinçaltımıza odaklanır. Bize ruhumuza, Yüksek Benliğimize ve ruh çalışmamıza dair anlayışlar vermek.

Ay Suyu Nasıl Yapılır

 1. İşte kendi Ay Suyunu nasıl yapacağına dair ismim ismim bir kılavuz. Bunu, kaplarınız bulunduğu kadar suyla yapabilirsiniz.
 2. Kullanmak dilediğiniz kadar kap alın. Cam tercih edilir.
 3. Kapları içme suyu ile doldurun. İster kendi filtrelenmiş suyunuzu ister mağazadan gelen suyu tercih edin, florlu olmadığından emin olun. Suyumuz amacıyla bir kuyumuz var. Mineraller şarj etmek amacıyla musluk suyumuzu kullanıyorum.
 4. Her kabın kapağı ya da kapağıyla kaplandığından emin olun.
  Su amacıyla bir niyet belirtin. Örneğin, _ yayınlamak istiyorum.” “_ bolca çağrı ediyorum.” Niyetinizi yüksek sesle söylediğinizde ellerinizi her bir kabın üstüne koyun.
 5. Suyu dışarıda rastgele bir yere koyun. Kışın, suyumu birkaç saat dışarıya koydum ve sonra kapları bir pencere pervazına ya da veranda kapımın amacıylae koydum. Su donarsa cam kırılabilir.
  Suyumu Yeni ya da Dolunay’dan evvelceki gün, ertesi gün ve ertesi gün ayın altında bırakmayı seviyorum.
  Artık Ay suyunuzu kullanmaya hazırsınız!

Ay Suyu Nasıl Kullanılır

Ay Suyunu kullanmanın pek çok değişik yolu var. Aşağıda en süregelen kullanımların bir listesi verilmiştir:

Onu iç! Ay Suyunun enerjisini tüketeceksiniz. Su, bedeninizdeki durgun enerjiyi hareket ettirmeye ve sizi şarj etmeye ve güçlendirmeye yardımcı olacağından sizi nemlendirmekten daha çok olacaktır.
Banyonuza ekleyin. Temizleyici bir tuz banyosu yapar iken bunu gerçeklştirmeyi seviyorum. Ay Suyundan gelen enerji, beni temizlemek ve en yüksek iyiliğime hizmet etmeyen her şeyi yıkamak amacıyla tuz enerjisi ile karışıyor.
Kendinizi bir ay banyosu ile temizleyin. Küveti ılık suyla doldurun. Sevgiyi çekmek amacıyla saflaştırma ya da kırmızı gül yaprakları amacıyla epsom tuzu ve birkaç avuç beyaz çiçek yaprağı ekleyin. Sonra banyoya birkaç bardak ay suyu ekleyin. Arada sırada banyoya da kristaller ve uçucu yağlar eklemeyi severim. 15-20 dakika bekletin.
Ay suyunu amacıyla. Kendinizi ayın enerjisiyle sağlamlaştırmak amacıyla her gün bir ya da iki yudum alın. Ay suyunuzu yutacaksanız saflaştırılmış, kaynak ya da damıtılmış su kullandığınızdan emin olun ve buzdolabında saklayın.
Ay suyunu kendiniz ve bu Leke Spreyi gibi ev temizleme spreyleri amacıyla uçucu yağ parfümleri gerçekleştirme amacıyla kullanın .
Bitkilerinizi sulayın. Bitkiler ayın enerjisinden faydalanacaklardır.
Niyetlerinizi ve hedeflerinizi yükseltmek amacıyla ay suyunu sunakta bir bardağa koyun.
Günlük aura hijyenikliği olarak kullanın. Bir sprey şişesine koyun ve evinizden ayrılmadan evvelce her sabah enerjinizi temizlemek amacıyla auranızın çevresine püskürtün.
Güzellik ve şahsi bakım amacıyla ay suyu. Onunla bir toner yaparak natural güzelliğinizi çoğaltmak amacıyla ay suyunuzu kullanın. Ay suyuyla bir şişeye birkaç damla lavanta esansiyel yağı ekleyin ve yüzünüzü temizledikten sonra ya da gün süresince tazeleyici olarak günlük olarak kullanın.
Ay suyunu evine dağıt. Havayı temizlemek ve kullandığınız yağların etkisini yükseltmek amacıyla dilediğiniz suyu esans ya da yağlarla aRomaterapi difüzörünüze ay suyu koyun. Örneğin, yabani portakal bolluk yağıdır. Hayatınızda daha çok bolluk ister misiniz? Ay suyunuzla beraber difüzöre birkaç damla yabani portakal ekleyin.
Yaratıcı olun ve bu ay suyunu ruhunuzun arzusunu tezahür ettirmek amacıyla kullanın. Kendi ritüelinizi yapın ve dolunay enerjisinin sizi desteklemesine izin verin.
Ay suyunun etkili ya da doğaüstü güçlere sahip bulunduğuna dair çok çok bilimsel ispat olmasa da, astrolojik internet siteleri, ruh terapisi blogları ve manevi güzellik toplulukları arasında gerektiğince ünlüdür . Artık ay suyunun ne bulunduğunu bildiğinize göre, hala dener misiniz? Can kulağı ile dinliyorum!

Ay Suyunu nasıl kullandığın konusu ile ilgili yaratıcı ol. Ruh’un size rehberlik etmesine ve size gelen her şeye güvenmesine izin verin. Lütfen alttaki yorumlarda ay suyunu nasıl kullandığınızı bırakın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku