Sizi büyüleyecek şeffaf dokunuşlarla 15 güzel kıyafet

105

Birçoğumuz yeni görünümler denemenin yanı sıra kıyafetlerimizi yenileyerek ve birçoğunun giymenin bir yolu olmadığını söyleyeceklerine bir fırsat vererek büyülüyoruz , ancak stil ve yaratıcılık duygumuz sayesinde inanılmaz kıyafetler oluşturuyoruz .

Asetatlar böyle bir durumdur, çünkü ilk bakışta iyi görünmeyeceğini düşündüğünüz giysilerdir, ancak fırfırlar, etekler veya belirtilen aksesuarlar gibi diğer uygun olanlarla bir patlama haline gelirler ve bizi büyülüyorlar. Biraz ilham almak için size bu seçenekleri bırakıyoruz, onları seveceksiniz!

Eğilimler gelir ve gider, kadın kıyafetlerinde kalıcı bir değişim, bir sonbahar trendinin hemen bahar mevsiminin baskın sokak stili görünümü haline geldiğini gördüğünüzde. Bu ayın haute burjuva veya daha çok yeni Celine etkisi olarak adlandırdığımız en büyük trend konularından biri için mesele buydu. Fransız evi için hazırlanan Hedi Slimane’nin sonbahar koleksiyonu, 70’lerin altın çağını pilili etekler, yağsız blazerler, diz boyu botlar ve bayan bluzlarıyla yeniden ziyaret etti ve hepsi bu sezon birçok kadın için üniforma oldu. Nedenini bulmak kolaydır; tasarım basit ama minimalist değil ve yıllarca daha yüksek sesle ifadelerden sonra garip bir şekilde ferahlatıcı hissediyor. Spektrumun diğer ucunda, modanın yeni tasarımcı dalgasının enerjisini yakalayan görünümler vardı,

Bu yüzden hepimiz aynı fikirde olacağız: Moda Haftası’ndan geri dönmek için en basit stil hileleri pistten değil, sokak stilinden. Hafta sona erdiğinde, dış giyim giymek veya manşonunuzun altında desenleri karıştırmak için birkaç yeni fikriniz var. Buradaki tüm fikirleri takip edin. Kaldırımlardan harika kıyafet fikirleri ve kendi ekibimizden birkaç konuk görünüşü öğrenmek için okumaya devam edin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku