Yeni Moda Yüz Maskesi

80

COVID-19 MODA TRENDİ: MASKELER

Bu vakitlerde dışarı çıkmak sosyal mesafeden daha fazlasını gerektiriyor, yüz maskesi takmak demek. Yüz maskelerinin yeni bir moda ifadesi haline gelmesine amacıyla oldu.

Yüz maskeleri COVID-19’un yayılmasını önlemenin bir yolu olsa da, kişiliklerimizi ve moda seçimlerimizi de yansıtmaya başladılar.

Moda Yüz Maskesi

Birçok moda ve hazır giyim şirketi moda yüz maskeleri yapmaya başladı. Cerrahi maskeler, N95 solunum maskeleri ve satın alabileceğiniz genel yüz maskeleri de dahil olmak üzere çok detaylı maskeler vardır.

Bu yüz maskeleri arasında, şık N95 maskeleri ön cephe doğrulusunda süregelen olarak kullanılır, fakat satın alabileceğiniz ve tekrardan kullanabileceğiniz şık N95 maskeleri vardır. Moda cerrahi maskeleri de derli toplu olarak kullanmak amacıyla idealdir, fakat bunları yalnızca bir kez kullanabilirsiniz.

Kendi yüz maskelerinizi de oluşturabilirsiniz. Fakat kuvvetli bir kalkan vazifiyeti görmezler, fakat el yapımı bir yüz maskesi takmak her vakit bir adet takmamaktan daha iyidir. Ayrıca, moda maskeleri oluşturmanıza ve tekrar de Coronavirus doğrulusunda korunmak amacıyla kullanmanıza izin verir.

Baskılı Maske Modası
Yüz maskelerinin fazlası sağlık sektörü doğrultusunda kullanılmaktadır. N95 maskelerine ve cerrahi yüz maskelerine büyük bir talep var. Bu maskelerin fazlası mavi ve beyaz renktedir. Fakat son vakitlarda Baskılı maske modası dünyanın birtakım yerlerinde trend olmaya başladı. Tabii ki, cerrahi yüz maskeleri giymenin bir faydası var ve insanların ekstra güvenilir olurken istedikleri rengi seçtiklerini görmek harika. Dünyanın şu anda tam olarak gereksinimi olan şey bu değil mi?

İnsanlar Bütün Dünyada Yaratıcılaşıyor
Bir moda yüz maskesi giymek size katiyen zarar veremez ve sizi Coronavirüs’ten güvenilirğini sağlamak muhakkak yardımcı olacaktır.

Bu mühim salgının tam durağının nerede olduğunu göremiyoruz. Bu yüzden, o boya kutusunu çekmek ve bir yüz maskesinde bir çocukken giydiğiniz en sevdiğiniz yüzü çizmeye başlamak ve yaratıcılığınızı meydana çıkarmak iyi bir düşünce olacaktır.

Evde maske nasıl yapılır
Evden basitçe şık bir yüz maskesi yapabilirsiniz. Tek gereksiniminiz olan temiz bir bez parçası (Pamuk önerilir), 2 lastik bant / esnek / saç bağları, dikiş seti ve iplikler.

Evde moda maskesi gerçekleştirmeyi öğrenmek amacıyla alttaki bu videoyu izleyin.

Büyük şirketler yüz maskesi moda endüstrisine giriyor
Son vakitlerde yüz maskeleri ve maskeler amacıyla üretim sorunu amacıyla büyük bir talep var.

Birçok şirket, dünyanın kritik hali amacıyla ile üretimini sürdürmek mecburiyetinde kaldı. Bazı moda markaları üretim tesislerini yüz maskeleri gibi mühim ürünlere kaydırdı. Bilgi ve çağdaş teknoloji ile fazlası şirket yüz maskesi moda endüstrisine katılmaya başladı.

Sonuç

Dışarı çıkarken maske takmak sizi yalnızca Coronavirus’tan daha güvenilir duruma getirebilir ve yaratıcı olma ve yüz maskesi modasına katılma özgürlüğüne sahip olursunuz. Bu anı bir talih olarak alın ve bir dahaki sefere yüzünüzde giyeceğiniz şeyle yaratıcı olmanıza izin verin.

Evde bedava saatler geçiriyorsanız, fikrinize göre bir boya yüz maskesi oluşturabilirsiniz. Sadece birkaç dakika uğraşarak.

Çocuklar için çocuk maskelerini ben kendim yaptım. Maalesef çocuklar takmıyor ama olsun 🙂

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku